Munkatársak

Elnökség

Mets Miklós

elnök

Gárdonyi Márk

alelnök

Bakó Áron

elnökségi tag

Györgyi Péter

elnökségi tag

Németh Ágnes
elnökségi tag

Peics Antal Zsolt
elnökségi tag

Hidvégi Attila

elnökségi tag

További munkatársak

Török Imre
a Felügyelőbizottság elnöke

Egei Petra
főtitkár

Dr. Fekete Jenő György
tiszteletbeli elnök

Korábbi munkatársak

Bugár József
a BTFSZ előző elnöke

Scultéty Márton
a BTFSZ előző főtitkára

budapesti és pest megyei egyesületek versenybírói

Makrai József 1954 ALP Alapfokú
Gerő Zsolt 1941 ALP Alapfokú

 

Vekerdy Zoltán 1957 BEA Országos
Zánkay András 1947 BEA Középfokú
Síkhegyi Gabriella 1965 BEA Alapfokú
Síkhegyi Ferenc 1947 BEA Alapfokú
Szecsődi Ákos 1942 BEA Alapfokú
Nagy Krisztina 1976 BEA Alapfokú
Marosán Ágnes 1977 BEA Alapfokú
Marosán Dávid 1975 BEA Alapfokú
Madarassy Pál 1976 BEA Alapfokú
Madarassy Anikó 1973 BEA Alapfokú
Lux Iván 1946 BEA Alapfokú
Hunyadvári László 1948 BEA Alapfokú
Hegedüs Ágnes 1949 BEA Középfokú
Hegedüs Ábel 1955 BEA Országos
Hegedüs András 1950 BEA Országos
Csongrádi Jenő 1946 BEA Középfokú
Biró Fruzsina 1974 BEA Alapfokú
Biró Aletta 1947 BEA Középfokú
Argay Gyula 1939 BEA Országos
Wittinger Zsuzsa 1974 BEA Alapfokú

 

Rózsa Géza 1966 BMG Alapfokú

 

Zabaglo Slawek 1963 CSP Alapfokú
Szűcs Péter 1969 CSP Alapfokú

 

Nagy Zsolt 1959 FMT Alapfokú
Schulek János 1947 FMT Alapfokú

 

Dékány Andrea 1987 GKS Alapfokú
Kiss György ifj. 1974 GKS Alapfokú
Dékány Szilvia 1989 GKS Alapfokú
Bardon-Kinde Vanda 1994 GKS Alapfokú
Barta Regina 2002 GKS Alapfokú
Dobay Ivett 1975 GKS Alapfokú
Dobay Zsolt 1970 GKS Alapfokú
Kiss Boglárka 2003 GKS Alapfokú
Nagy Zsófia 2002 GKS Alapfokú
Nagyné Simon Ágnes 1972 GKS Alapfokú
Székelyhídi Kata 2002 GKS Alapfokú
Nagy József 1974 GKS Alapfokú

 

Zentai László 1959 HSE Középfokú
Vankó Péter 1959 HSE Alapfokú
Tömördi Ágnes 1963 HSE Alapfokú
Kármán Katalin 1958 HSE Alapfokú
Kiácz Bence 1970 HSE Középfokú
Jenővári Gabriella 1957 HSE Alapfokú
Erdélyi Tibor 1953 HSE Országos
Balla Sándor 1954 HSE Középfokú
Boros Zoltán 1948 HSE Középfokú

 

Szűcs B. Levente 1950 HSP Alapfokú
Lovász István 1953 HSP Középfokú
Lenkei Ákos 1982 HSP Alapfokú
Lenkei Győző 1957 HSP Alapfokú
Horváti Réka 1970 HSP Alapfokú
Bozán György 1944 HSP Középfokú

 

Peics Antal Zsolt 1968 KFK Alapfokú Igen
Balla Sándor 1925 KFK Középfokú Nem
Kőszegvári Tibor 1977 KFK Alapfokú Nem
Csethe Zsolt 1976 KFK Alapfokú Igen
Fodor-Krauth Márta 1984 KFK Alapfokú Igen

 

Szabon János 1938 KOS Országos

 

Szádeczky-Kardoss Tamás 1952 MAF Országos
Maácz Miklós 1966 MAF Alapfokú
Magyar János 1978 MAF Alapfokú
Magyar János 1952 MAF Alapfokú
Ludvig Ágnes 1954 MAF Középfokú
Ludvig István 1953 MAF Középfokú
Herter László 1953 MAF Középfokú
Bölcsföldi István 1949 MAF Alapfokú
Bacsó Piroska 1961 MAF Alapfokú
Molnár Gábor 1950 MAF Alapfokú
Keszthelyi Ildikó 1950 MAF Alapfokú

 

Borosznoki László 1951 MOM Alapfokú
Borosznoki Zita 1980 MOM Alapfokú
Bossánszky Ákos 1979 MOM Alapfokú
Oszlovics Ádám 1985 MOM Alapfokú
Jenes Soma 1995 MOM Alapfokú
Zsebeházy Zsolt 1978 MOM Alapfokú
Kopanyecz Attila 1969 MOM Alapfokú
Gárdonyi Csilla 2001 MOM Alapfokú
Gárdonyi Soma 2002 MOM Alapfokú
Györgyi Péter 1989 MOM Alapfokú
Kain Gergely 1978 MOM Alapfokú
Sárközy Zsófia 1999 MOM Alapfokú
Zsebeházy István 1985 MOM Alapfokú
Vaszilev Katalin 1977 MOM Alapfokú
Salfer Viktor 1985 MOM Alapfokú

 

Tóth Tamás 1969 OSC Alapfokú
Tálas Sándor 1964 OSC Középfokú
Sódor István dr. 1950 OSC Középfokú
Sándor László 1961 OSC Alapfokú
Szlatényi Ferenc 1961 OSC Alapfokú
Salánki Zsuzsa 1962 OSC Alapfokú
Rózsa Emese 1964 OSC Alapfokú
Mets Miklós 1961 OSC Középfokú
Marosffy Orsolya 1972 OSC Alapfokú
Kempelen Miklós 1946 OSC Középfokú
Karsai Klára 1952 OSC Alapfokú
Hegedűs Zoltán 1952 OSC Országos
Hanusz Mária 1945 OSC Középfokú
Gárdonyi Réka 1975 OSC Alapfokú
Gárdonyi Márk 1973 OSC Alapfokú
Füzy Anna 1976 OSC Alapfokú
Dóczi Petra 1978 OSC Alapfokú
Dosek Ágoston 1955 OSC Alapfokú
Csákány Anikó 1961 OSC Alapfokú
Kiss Zoltán 1956 OSC Alapfokú

 

Vámos Péter 1955 PSE Középfokú
Sőtér Márton 1948 PSE Országos
Sőtér János 1946 PSE Országos
Schell Antalné 1942 PSE Középfokú
Schell Antal ifj. 1969 PSE Alapfokú
Schell Antal 1939 PSE Országos
Rédl Gábor dr. 1938 PSE Középfokú
Riczel Zsuzsanna 1970 PSE Alapfokú
Németh Alajos 1937 PSE Középfokú
Nemesházi László 1960 PSE Alapfokú
Nagy András 1963 PSE Alapfokú
Mátravölgyi István 1940 PSE Középfokú
Lázár László 1948 PSE Alapfokú
Korik Vera 1944 PSE Középfokú
Kalmár János 1968 PSE Alapfokú
Józsa Gábor 1975 PSE Alapfokú
Hunyadi József 1940 PSE Országos
Horváth László 1958 PSE Középfokú
Horváth György 1952 PSE Középfokú
Holluby Andor 1943 PSE Középfokú
Czajtányi Endre 1955 PSE Középfokú
Buncsik János 1934 PSE Alapfokú
Hunyadi Károly 1943 PSE Középfokú

 

Maródi Máté 1974 SAS Alapfokú
Komoróczki András 1951 SAS Alapfokú
Hegedűs Béla 1960 SAS Alapfokú
Harkányi Csaba 1955 SAS Középfokú
Hidas Sándor 1948 SAS Alapfokú
Nagy Sándor 1973 SAS Alapfokú
Nyögéri Imre 1936 SAS Középfokú
Scultéty Márton 1982 SAS Alapfokú
Scultéty Orsolya 1984 SAS Alapfokú
Fekete András 1982 SAS Alapfokú
Simon Tamás 1973 SAS Alapfokú
Zsebeházy Eszter 1980 SAS Alapfokú
Vida István 1947 SAS Alapfokú
B. Kiss Orsolya 1976 SAS Alapfokú
Sváb Emese 1974 SAS Alapfokú
Szabó Gábor 1950 SAS Alapfokú
Silye Imre 1976 SAS Alapfokú
Scultéty Gábor 1951 SAS Középfokú
Szepesi Imre 1955 SAS Alapfokú
Radnóti Rezső 1941 SAS Alapfokú
Kovács Olga 1955 SAS Alapfokú
Bodó László Béla 1945 SAS Alapfokú
Orbán János 1956 SAS Alapfokú
Tóth Józsefné 1951 SAS Alapfokú
Magyar Tamás Gábor 1998 SAS Alapfokú

 

Kovács Zoltán 1967 SIR Alapfokú
Schwendtner Erik 1970 SIR Alapfokú
Kovács Anett 1991 SIR Alapfokú
Vékony Andor 1955 SIR Alapfokú
Vékonyné Árva Katalin 1973 SIR Alapfokú
Varga István 1966 SIR Alapfokú
Karácsony Mária Katalin 1960 SIR Alapfokú

 

Bakó Áron 1992 SPA Alapfokú
Máthé István 1952 SPA Középfokú
Sulyok Ábel 1993 SPA Alapfokú
Németh Luca 1991 SPA Alapfokú
Bugár Gergely 1992 SPA Alapfokú
Oszkó Attila 1994 SPA Alapfokú
Oszkó Dóra 1992 SPA Alapfokú
Peregi Dániel 1997 SPA Alapfokú
Peregi Dávid 1993 SPA Alapfokú
Egri Bálint 1994 SPA Alapfokú
Krasznai Orsolya 1964 SPA Alapfokú
Morandini Hanga 1992 SPA Alapfokú
Liszka Eszter 1996 SPA Alapfokú
Kedl Ildikó 1959 SPA Középfokú
Liszka Krisztián 1992 SPA Alapfokú
Weiler Virág 1996 SPA Alapfokú
Gyalog Zoltán 1980 SPA Középfokú
Morandini Viktor 1987 SPA Középfokú
Bujdosó Zoltán 2002 SPA Alapfokú
Hentes Ildikó 1969 SPA Alapfokú
Kálmán Imola 2000 SPA Alapfokú
Lengyel Ádám 1996 SPA Alapfokú
Divin Péter 1998 SPA Alapfokú
Egei Patrik 1998 SPA Alapfokú
Hortobágyi Ákos 1998 SPA Alapfokú
Kálmán Erik 1999 SPA Alapfokú
Nagy Péter 2002 SPA Alapfokú
Gyalog László 1949 SPA Országos
Horváth Attila 1948 SPA Országos
Hajdu István 1945 SPA Alapfokú
Monspart Sarolta 1944 SPA Középfokú
Ézsiás Katalin 1979 SPA Alapfokú
Vass László 1954 SPA Középfokú
Schőnviszky László 1937 SPA Középfokú
Komlósi Ágnes 1975 SPA Alapfokú
Pataki Zsolt 1937 SPA Országos
Fábián Ibolya 1954 SPA Alapfokú
Veresné Gyalog Zsuzsanna 1978 SPA Alapfokú
Marosfalvi Mónika ifj. 1970 SPA Alapfokú
Cser Krisztina 1942 SPA Középfokú
Sóvári Csilla 1971 SPA Alapfokú
Bujdosó István 1964 SPA Középfokú
Egei Tamás 1963 SPA Középfokú
Juhász István 1953 SPA Középfokú
Oroszné Tóth Zsuzsanna 1978 SPA Alapfokú

 

Tőkés József 1943 TSC Középfokú
Hodossy Béla 1937 TSC Középfokú
Hargitai Miklós 1938 TSC Középfokú
Cserteg István 1938 TSC Középfokú

 

Zakariás János 1961 magyar TSE Középfokú Nem
Tóth Tamás 1974 magyar TSE Alapfokú Nem
Kéri Péter 1950 magyar TSE Középfokú Igen
Korcsok Pál 1975 magyar TSE Alapfokú Nem
Baranovszky Zoltán 1969 magyar TSE Alapfokú Nem
Argay Gyula 1966 magyar TSE Alapfokú Nem
Néda László 1972 magyar TSE Alapfokú Nem
Galló Sándor 1946 magyar TSE Országos Nem

 

Gönczi Keve 2001 TTE Alapfokú
Hajdu Erik 1996 TTE Alapfokú
Hajdu Nelli 2001 TTE Alapfokú
Kocsis Fanni 2003 TTE Alapfokú
Kovács Gergely 1973 TTE Alapfokú
Kovács Kende Pál 2003 TTE Alapfokú
Lengyel Krisztina 2002 TTE Alapfokú
Porgányi Márk 1997 TTE Alapfokú
Tóth Adrián 1996 TTE Alapfokú
Bogdány Miklós 1939 TTE Országos
Tóth Tamás 1969 TTE Alapfokú
Éliás Vilmosné 1937 TTE Alapfokú
Wengrin Ágnes 1969 TTE Alapfokú
Urbán Imre 1957 TTE Alapfokú
Tóth Eszter 1967 TTE Alapfokú
Szemler István 1944 TTE Középfokú
Rácz Márton 1936 TTE Alapfokú
Prinzhausen Judit 1978 TTE Alapfokú
Pap László 1956 TTE Alapfokú
Máthé Fanni 1988 TTE Alapfokú
Molnár Domokos 1975 TTE Alapfokú
Molnár Attila 1970 TTE Középfokú
Miháczi Zoltán 1967 TTE Országos
Meichl Géza 1957 TTE Alapfokú
Lux Andrea 1975 TTE Alapfokú
Lengyel Vilmos 1969 TTE Alapfokú
Kállai Gábor 1971 TTE Alapfokú
Juhász Miklós 1960 TTE Alapfokú
Horváth Magda 1952 TTE Középfokú
Hargitai István 1943 TTE Középfokú
Hajdu Martin 1970 TTE Alapfokú
Gombkötő Péter dr. 1944 TTE Középfokú
Faggyas László 1966 TTE Alapfokú
Dankó István 1969 TTE Alapfokú
Bogdány Miklós 1939 TTE Országos
Baracsi Gábor 1971 TTE Alapfokú
Kövesdi Ádám 1982 TTE Alapfokú
Vityi Péter 1965 TTE Alapfokú
Fischer Mária 1952 TTE Alapfokú
Karakai Áron 2001 TTE Alapfokú
Lohász Márton 1942 TTE Alapfokú
Paróczi Zsolt 1970 TTE Középfokú
Bozsó Norbert 1976 TTE Alapfokú
Horváth Hanga 1997 TTE Alapfokú
Horváth Sándor 1966 TTE Alapfokú
Zelena Dóra 1970 TTE Alapfokú