50 év – versenyzők

A BTFSZ az 50 éves évforduló közeledtével megkereste a budapesti egyesületeket, akiktől segítséget kért, hogy össze tudjuk gyűjteni az olyan személyek listáját, akik már 50 éve a tájfutók, illetve a mai napig valamilyen formában részesei a sportágnak. Az alábbi listán az eddig összegyűjtött neveket látjátok, ahol kérdőjel szerepel, ott nem voltunk biztosak benne – várjuk a segítséget az olyanktól, akik tudják, hogy ők valóban 50 éve űzik-e a tájfutást 🙂

A listát szeretnénk az MTFSZ-el közösen országossá terjeszteni, ezért kérjük aki olvassa és tud olyan emberről aki nem szerepel a listán, az jelezze felénk, a fotitkar@btfsz.hu e-mail címen.

Név

Születési idő

Egyesület

Mi alapján?

Volt egyesület

Dr. Adorján József 1935 SMA
Almás Márta MAF ????
Argay Gyula 1939 BEAC versenyeredmény 1968 BEAC
Balla Sándor 1925 KFK versenyeredmény 1972 KFKI
ifj. Balla Sándor 1954 HSE
Balogh Iván 1950 BEAC Tájoló 1969 BEAC
Bikki Sándor 1951 VHS Tájoló 1969 Veszprém
Bi Aletta 1947 BEAC Tájoló 1969 BEAC
Biró Sándor 1943 BBB Tájoló 1969 BEAC
Blum László 1948 SZU Felszabadulási ev. 1965 Kisteleki Gimn.
Bogdány Miklós 1939 TTE 1962 Tipográfia
Bokros  György 1954 MEA
Bokros  István 1955 MEA
Boros  Zoltán 1948 HSE
Borosznoki László 1951 MOM Tájoló 1969 Honvéd
Bozán György 1944 HSP versenyeredmény 1968 MÁV.Ig
Buda József BSC
Bugár József 1953 SPA ????
Cser Borbála 1944 HER Hungária Hupa 1968 Bp.Pedagógus
Cserteg István 1938 TSC Tájoló 1969
Csipi Erzsébet 1954 SPA ????
Csongrádi Jenő 1946 BEAC Tájoló 1969
Csorja Ida 1945 HTC Megyei csb – 1963       Sz. Ságvári E Gimn.
Csőkör Irén 1953 BBB Tájoló 1969 V.Vegy
Deseő László 1943 MOM Tájoló 1969 Honvéd
Éliás Vilmosné 1937 TTE BTFSZ50 K.Lombik
Erdélyi Tibor 1953 HSE Tájoló 1969 VörösMeteor
Fekete Jenő
Fischer Mária 1952 TTE PSE ?????
Fóthi Ákos 1945 BEAC történet 1970 ??????
Friedrich Vilmos 1946 BEAC Tájoló 1969 BEAC
Galló Sándor 1946 TSE
Gombkötő Péter dr. 1944 TTE versenyeredmény 1961 VörösMeteor
Gömöri Éva 1950 SZU Felszababadulási ev. 1965 Kisteleki Gimn. ??????
Gyalog László 1949 SPA ????
Gyurkó László 1951 KST Tájoló 1969 VörösMeteor
Hajba István 1953 SZT Tájoló 1969 Szhely ?????
Hajdu István 1945 rajtengedély 1963-tól Vegyipari Dolgozók SZ.T.E.
Hanusz Mária 1945 OSC 1965 óta tájfut MAFC
Hargitai István 1943 TTE BTFSZ50 Tipográfia
Hargitai  Miklós 1938 TSC
Harkányi Ádám SAS
Hegedüs András 1950 BEAC Tájoló 1969 BEAC
Hegedüs Ábel 1955 BEAC BTFSZ50 BEAC
Hegedüs Ágnes 1949 BEAC versenyeredmény 1968 BEAC
Hegedüs Zoltán 1952 OSC Tájoló 1969 OSC
Herter László 1953 MAFC
Hódossy Béla 1937 TSC Körlevél – 1970 ????
Honfi Gábor 1955 ETC Tájoló 1969 Bp.Pedagógus
Hornák Zoltán 1944 VBT Tájoló 1969 Veszprém
Horváth Attila 1948 SPA Tájoló 1969 OSC
Horváth Béla 1943 ZTC
Horváth Magda 1952 TTE Tájoló 1969 OSC
Horváth György 1952 PSE Tájoló 1969 VörösMeteor
Horváti György 1944 HSP
Horváti Ildikó 1949 HSP
Hunyadi József 1940 PSE Tájoló 1969 Postás
Hunyadi Károly 1943 PSE Tájoló 1969
Hunyadvári László 1948 BEAC történet 1970 BEAC
Ijjász István 1949 PVS 1953 óta tájfut Pécsi Haladás
Jelinek István 1943 PSE versenyeredmény 1969 Spartacus
Jenővári Gabriella 1957 HSE versenyeredmény 1970
Juhász István 1953 SPA versenyeredmény 1972 U.Spart
Kardos Ferenc dr 1947 OSC
Karsai Klára 1952 OSC Tájoló 1969 OSC
Kármán Katalin 1958 HSE 1969-től klub Bervai Vasas
Kempelen Miklós 1946 OSC Tájoló 1969 OSC
Kiss Attila 1950 SSC Tájoló 1969 P.zip.G.T ?????
Kiss Zoltán 1956 OSC Postás SE
Komár Béla 1945 VHS Tájoló 1969 Honvéd
Komár Béláné 1948 VHS
Komoróczki András 1951 SAS KST
Korbély Tibor 1950 VHS Tájoló 1969 Bp.Pedagógus
Korik Vera  1944 PSE
Kotogány Ilona 1949 SZU Megyei egyéni csb. 1965 Sz. Közg. Techn.
Kozák Ida 1955 SIS Tájoló 1969 E.Bervai
Köblös József 1941 SAS első verseny 1958-ban KTX
Krolopp Frigyes 1955 HSP BTFSZ50 BEAC
Kun Ferenc  1924 KTX Tájoló 1969 KőbányaiTextil
Laczkó Tamás 1940 TSE Tájoló 1969 MávIg
Ladóczki Attila 1949 ARA Tájoló 1969 Debrecen
Láng Csaba 1942 BEAC Tájoló 1969 BEAC ?????
Lenkei Győző 1957 HSP első tájfutó verseny 1970-ben
Lengyel Sándor Körlevél – 1970 ?????
Lipp József 1948 PVS MAF
Lohász Márton 1942 TTE EPI ??????
Ludvig Ágnes 1954 MAF ?????
Ludvig István 1953 MAF ?????
Lux  Ágnes 1951 BEA 1967 óta tájfut
Lux Iván 1946 BEA Tájoló 1969 BEA
Magyar János 1952 MAF ??????
Máthé István 1952 SPA megyei III.o. csb. 1967 Sz. Rost és pamutfonó Techn.
Meichl Géza 1957 TTE
Mitterer Andrea 1954 BEAC Tájoló 1969 BEAV
Mohácsi József 1945 SAS versenyeredmény 1963 ??
Molnár Gábor 1950 MAF ????
Monspart Sarolta 1944 SPA Tájoló 1969 Spartacus
Muszély György 1942 BEA
Nagy Albert 1943 SAS
Nagy Árpád 1944 ETC Tájoló 1969 Eger
Nagy Gábor 1943 SAS
Nagyillés Mihály 1935 HTC Felszabadulási ev.1966 Hmvhely Frankel L. Közg. Techn. ?????
Nyitrai György 1959-től tájfut
Pap László 1956 TTE 1972 ????
Pataki Zsolt 1939 SPA versenyeredmény 1961
Rácz Márton 1936 TTE
Radnóti Sándor 1942 TTE ?????
Rédl Gábor dr 1938 PSE ?????
Rétfalvi  Lajos 1946 SMA
Ribényi Imre 1942 KST versenyeredmény 1964 Honvéd
Rostás Irén 1951 HTC Tájoló 1969 Hódmezővhly
Sávai Mária 1954 AOS Felszabadulási ev. 1970 Sz. Kőrösy J Közg. Techn.
Schell Antal 1939 PSE Tájoló 1969
Schell Antalné 1942 PSE Tájoló 1969
Schönviszky László 1937 SPA versenyeredmény 1966
Scultéty Gábor 1951 SAS Tájoló 1969 V.Spart
Síkhegyi Ferenc 1947 BEA ?????
Sódor István 1950 OSC versenyeredmény 1968 OSC
Sőtér János 1946 PSE versenyeredmény 1970 BpPetőfi
Sőtérné Farkas Anna 1942 PSE Tájoló 1969 BpPetőfi
Szabó Anna 1955 SZU megyei III.o. csb. 1970 Sz. Textilipari Techn.
Szarka Ernő Tájoló 1969
Szecsődi Ákos 1942 BEAC ?????
Szemler István 1944 TTE Tájoló 1969 SESE
Szeredai László 1936 BDI Tájoló 1969 BEAC
Szopori Éva 1955 BBB versenyeredmény 1969 ÚjpestiDózsa
Szűcs B. Levente 1950 HSP 1969-től tag Spartacus TE
T. Nagy Sándor 1948 SZU megyei egyéni bajn.1969 Sz Felsőfokú Élelmiszeripari T.
Takács Ágnes 1956 SZV Postás
Tasi Ákos 1949 TTE
Tertsch Antal 1953 SAS Tájoló 1969 Vegysz
Tihanyi László 1936 POE 1953 óta tájfut POE
Tóth Imre 1935 DAR Keletmagyar csb – 1958 Szegedi VSC
Tóth Józsefné 1951 SAS 1968 óta tájfut Bp. Pedagógus
Tóth Péter 1947 BDI Tájoló 1969 ?????
Tóth Sándor 1951 ETC megyei egyéni bajn. 1968      Sz. Kinizsi SK
Török István 1939 DEA Tájoló 1969 Debrecen
Túróczy Lajos 1925 1952 – győztes
Urbán Imre 1957 TTE ????
Vajda Géza
Varasdy  Sándor dr. 1925 VSE Építők SE
Varga Jenő 1947 SMA
Varga György 1939 POE 1967 óta tájfut PVSK
Vass László 1954 SPA
Vida István 1947 SAS BTFSZ50 OSC
Vincze István 1949 MEA megyei egyéni csb.1965 Hmvhely Kossuth Zs G.
Wieder Ilona 1953 VHS
Zánkay András 1947 BEAC Tájoló 1969 Bp.Pedagógus
Zsigmond Tibor 1943 DTC Tájoló 1969 Miskolc