Edzések

Babits Mihály Gimnázium DSE

Helyszín: Babits Mihály Gimnázium (1047 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)

Időpont: szeptember második hetétől a tanév végéig hétfőn és szerdán 16:00-tól

Edző: Antal István (20/773-8947, instantlava@gmail.com)

Honlap: bmgo.hu

Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület

Helyszín: 1013 Budapest, Attila út 2., KFKI (János-hegy)

Időpont: hétfő, kedd, csütörtök 16:00 (1013 Bp. Attila út 2.), szerda 16:00 (KFKI – csak nagyoknak, többieknek kis verseny)

Edzők: Bakó Áron (nagyok edzője, 20/221-8218, aronbako@gmail.com), Gyalog Zoltán (közepesek edzője, 70/229-8132,  zoligyalog@gmail.com), Krasznai Orsolya, Gyalog László (kicsik edzői, 20/332-5227, 20/983-3220, bakrorsi@gmail.com, gyalog.laszlo49@gmail.com)

Vizsla Egészség, Sport és Környezettudatos Egyesület

Edzések:

1. Nagykovácsi Faluház Tisza István tér, csütörtök 15:00-16:30, edzők: Biró Fruzsina és Várfoki Gabi

2. Nagykovácsi Rákóczi F. u. 68., hétfő 16:00-17:00 (ennek a kezdési időpontja változhat 15:30-ra szeptembertől), edző: Hegedűs Zoltán

3. Budaörs Őszibarack út 29., Kesjár Csaba Általános Iskola, kedd 15:00-16:30, edzők:Hegedűs Zoltán és Hutvágner Teodóra

4. Budenz úti Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. Budenz út 20., csütörtök 15:00-16:30, edzők: Hegedűs Zoltán és Fehérvári Dániel

Mindegyik helyszínen az iskolai tanítási időszakban vannak edzések.

Elérhetőség: Hegedűs Zoltán: 20/390-1668, Biró Fruzsina: 70/223-4479, e-mail: vizslase@gmail.com

Hegyvidék SE – MOM Tájfutó Szakosztály

Helyszín: XII. kerület, ill. a Buda környéki hegyek

Edző: Kisvölcsey Ákos (20/532-0381, ksvlcs@renyi.hu)

Sirályok Sportegyesület

Helyszín: Budapest XI. és XIX. kerület

Edző: Kovács Zoltán (30/587-4155, kova1967@gmail.com)

Tipo Tájfutó és Környezetvédő Egyesület

1. Helyszín: Telki-Budajenő

Időpont: hétfő 15:00 óra

Korosztály: 10 éves kortól

2. Helyszín: Hidegkút

Időpont: kedd, csütörtök 14:00 (kezdők), kedd, szerda, csütörtök 15:30 (versenyzők)

Edző: Tóth Eszter (30/729-6465, t_eszter@t-online.hu)

3. Helyszín: Solymár

Korosztály: 10 éves kortól, kezdők

Edző: Gönczi Róbert (20/445-2178, gonczirobert@yahoo.com)

Törekvés SE

1. Helyszín: Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Bp. XVIII. Gyöngyvirág u. 41.

Időpont: kedd

2. Helyszín: Bókay-kert, Bp. XVIII. Szélmalom u. 33.

Időpont: csütörtök

Edzők: Kéri Péter, dr. Zakariás János (30/398-8288, torekves@yahoo.com)