50 év – események

Programtervezet:

  1. 50 éve alakult BTFSZ – konferencia az évfordulós programokról „több generáció együtt az 50 év alatt” (2019.11.02.)
  2. Bajnokok Vacsorája (2020.01.18.)
  3. Ripszám Henrik emlékverseny (2020.01.19.)
  4. Szenior Találkozó (2020.01.25.)
  5. Diák Teremtájfutó Budapest Bajnokság (2020.01.25.)
    50 éves a BTFSZ – Budapest Kupasorozat (összesen 28 verseny különböző helyszíneken, minden szerdán – start: 2020.02.26.)
dátum név helyszín rendező
Február 26 (Sz) Budapest Kupa 1. forduló Garay Sándor emlékére Népliget SAS
Március 4 (Sz) Budapest Kupa 2. forduló Hardicsay Mária emlékére Kiscell SAS
11 (Sz) Budapest Kupa 3. forduló Nyőgéri Imre emlékére Kőbánya Kertváros SAS
Június
17. (Sz) Budapest Kupa 4. forduló Barbácsi Ákos emlékére Gödöllő BEA, GKS
24. (Sz) Budapest Kupa 5. forduló Csupor Miklós emlékére Érd Parkváros TTE
Július
1. (Sz) Budapest Kupa 6. forduló Schönvinszky György emlékére Budakeszi KOS
8. (Sz) Budapest Kupa 7. forduló Vizkelety László emlékére Budapest, Gubacs SAS, TSE
11. (Szo) Vizsla Kupa 2. forduló KFKI VSE
15. (Sz) Budapest Kupa 8. forduló Nagypál György emlékére Békásmegyer SAS
22. (Sz) Budapest Kupa 9. forduló Balla Sándor emlékére Budapest, Víztorony SAS
29. (Sz) Budapest Kupa 10. forduló Valkony Ferenc emlékére Budapest, Vadaskert SAS
Augusztus
5. (Sz) Budapest Kupa 11. forduló Varga László emlékére Tabán SPA
12. (Sz) Budapest Kupa 12. forduló Kozma László emlékére Kőbánya-Óhegy park SAS
19. (Sz) Budapest Kupa 13. forduló Éliás Vilmos emlékére Hármashatár-hegy TTE
26. (Sz) Budapest Kupa 14. forduló Schluth Péter emlékére Csepel SAS
Szeptember
2. (Sz) Budapest Kupa 15. forduló Lindenberg Kázmilla ev. Szépjuhászné BEA
9. (Sz) Budapest Kupa 16. forduló Kaszáspók a Hegedűsökkel Budapest, Pók utcai ltp. SAS, VSE
16. (Sz) Budapest Kupa 17. forduló Bojárszky Dezső emlékére Budapest BEA
23. (Sz) Őszi Kampusz – Budapest Kupa 18. forduló Lágymányosi Kampusz KOS
30. (Sz) Budapest Kupa 19. forduló Maácz Benedek emlékére Kissvábhegy MOM
Október
4. (V) Vizsla Kupa 4. forduló VSE
7. (Sz) Budapest Kupa 20. forduló Szőnyi László emlékére József Attila lakótelep SAS
14. (Sz) Budapest Kupa 21. forduló Meichl Géza emlékére Városmajor TTE
21. (Sz) Budapest Kupa 22. forduló Dworák József emlékére Vérmező SAS
28. (Sz) Budapest Kupa 23. forduló Tátrai Rupert emlékére  SAS
31. (Szo) Vizsla Kupa 5. forduló Kempelen Imre emlékére Vadaskert VSE
November
4. (Sz) Budapest Kupa 24. forduló SAS
11. (Sz) Budapest Kupa 25. forduló Bíró Pál emlékére SAS

34. Budapesti Éjszakai Bajnokság – PSE (2020.09.18)

35. Budapest Kieséses Sprint Bajnokság – SAS (2020.09.06)

36. Budapest Rövidtávú Bajnokság – BEA (2020.09.05)

37. Budapest Sprint Váltó Bajnokság – BEA (2020.09.06)

38. Budapesti Normáltávú Bajnoksága – Őszi Spartacus Kupa 1. nap (2020.11.07)

39. Záró esemény decemberben