Bp. Bajnokságok

2020-as Budapest Bajnokságok:

2020-as pályázati kiírás

Bajnokság Rendező egyesület időpont helyszín
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia BEA 2020.04.18 Káposztásmegyer Elmaradt
Budapesti Váltó Bajnokság BEA 2020.04.18 Káposztásmegyer Elmaradt
Budapest Középtávú Bajnoksága SPA 2020.08.16 Vértes
Bp. Rövid és Sprint Váltó bajnokság BEA 2020.09.05 Káposztásmegyer
Budapest Kieséses Sprint Bajnoksága SAS 2020.09.06 Óbuda
Budapesti Éjszakai Bajnokság PSE 2020.09.18 Dabas
Budapest Normáltávú Bajnoksága SPA 2020.11.07 Gánt

2020-as Budapest Bajnokok:

Budapesti Középtávú Bajnokság: Budapesti Rövidtávú Bajnokság: Budapesti Sprintváltó Bajnokság: Budapesti Kieséses Sprint Bajnokság: Budapest Éjszakai Bajnokság: Budapesti Normáltávú Bajnokság:
F14B  Csoboth Mihály (SPA)
F16B Csoboth Márton (SPA)
F18B Gönczi Péter (TTE)
F21A Jónás Ferenc (SZV)
F35A Gyalog Zoltán (SPA)
F40A Molnár Zoltán (VHS)
F45A Gönczi Róbert (TTE)
F50A Egei Tamás (SPA)
F55A Gyulai Zoltán (MSE)
F60A Margittai Endre (SMA)
F65A Balla Sándor (HSE)
F70A Andrási Lajos (VHS)
F75A Jelinek István (PSE)
F80A Nagy Dezső (HSP)
N14B Wünsch Anna (PVM)
N16B Máramarosi Rita (SAS)
N18B Mag Viktória (SDS)
N21A Gárdonyi Csilla (MOM)
N35A Józsa Borbála (CBD)
N40A Nagy Krisztina (BEA)
N45A Bánki Jusztina (KZS)
N50A Wengrin Ágnes (TTE)
N55A Kármán Katalin (HSE)
N60A Takács Ágnes (SZV)
N65A Muzsnai Ágota dr. (HSE)
N75A Wengrin Istvánné (VHS)

 

2019-es Budapest Bajnokságok:

Bajnokság Rendző egyesület időpont helyszín
Középtávú Bp. Bajnokság SPA 2019.03.15. Szár
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia GKS 2019.04.07. Gödöllő
Budapesti Éjszakai Bajnokság TTE 2019.06.15 Solymár
Budapesti Sprint és Sprintváltó BEA 2019.08.31 Gödöllő
Budapest Kieséses Sprint Bajnoksága TTE 2019.09.07 Margitsziget
Normáltávú Bp. Bajnokság SPA 2019.11.02. Csákvár

2019-es Budapest Bajnokok:

Budapesti Középtávú Bajnokság: Budapesti Rövidtávú Bajnokság: Budapesti Sprintváltó Bajnokság: Budapesti Kieséses Sprint Bajnokság: Budapest Éjszakai Bajnokság: Budapesti Normáltávú Bajnokság:
F14B  Bálint Gergő (VHS)  Felföldi Tamás (SZV) Csoboth Márton (SPA)
F16B Gönczi Péter (TTE) Schubert Ambrus (SZV) Novota Lukáš Mário (XAAD)
F18B Szabó Marcell (SZV) Sztojka Milán Szabolcs (NYV) Nagy Péter (SPA)
F20A Knobloch-Esztergár Péter (SIR)
F21A Gösswein Csaba (SDS) Horváth Csongor (TTE) Bakó Áron (SPA) Bujdosó Zoltán (SPA) Kovács Ádám (SZV)
F35BR Horváth Pál (JSS) Plohn Markus (XHSV)
F40A Lévai Ferenc (MEA) Marton János (HSP) Nagy István (PSE) Nagy István (TSE)
F45A Hajdu Martin (TTE) Eklund Jonas (XOXX)
F50A Pataki Gábor (PVS) Gondár Károly (SPA) Egei Tamás (SPA)
F55A Egei Tamás (SPA) Madsen Klavs (XONS)
F60A Markku Jouni (XFIN) Honfi Gábor (ESP) Erdélyi Tibor (HSE) Gyulai Zoltán (MSE)
F65A Horváth Tivadar (VHS) Grinde Björn (XOXX)
F70A Bogdanovits András (HBS) Jelinek István (PSE) Tóth János (SKS) Andersson Carl-Henry (XOXX)
F75A Szemler István (TTE) Laugen Jan Petter (XOXX)
F80A Nagy Dezső (SZU) Axelsson Sivert (XOXX)
N14B Máramarosi Anna (SAS) Gaschler Emma (VHS) Mikes Janka (MOM)
N16B Máramarosi Rita (SAS) Kiss Kamilla (GKS) Koren Anikó (SPA) Czakó Boglárka (MOM)
N18B Czakó Boglárka (MOM) Lantai Boróka (VHS) Gárdonyi Csilla (MOM)
N20A Virág Tímea (SIR) Vékony Vanda (SIR)
N21A Sárközy Zsófia (MOM) Gerber Csenge (SZV) Gárdonyi Csilla (MOM) Morandini Hanga (SPA) Szerencsi Ildikó dr. (SZV)
N35A Farkas Zsuzsanna (DTC) Bán Borbála (HOD)
N40A Nagy Krisztina (BEA) Benedek Virág (PVS) Kármán Katalin (HSE) Benedek Virág (PVS)
N45A Bánki Jusztina (KZS) Bótor Barbara (PVS)
N50A Wengrin Ágnes (TTE) Mátyás Ildikó (PVM) Hedi Berger (XDBC)
N55A Böröczkyné Makai Anna (VHS) Bengtsson Britt-Mari (XOXX)
N60A Oswald Luise (XLZO) Jenővári Gabriella (HSP) Luescher Susanne (XOXX)
N65A Fent Marianne (ARA) Nordwall Maria (XOXX)
N70A Szuromi Imréné (SPA) Laugen Kari Timenes (XOXX)
N75A Cser Krisztina (SPA) Nord Evy (XOXX)
V21 Kálmán Imola, Vellner Gábor, Morandini Viktor (SPA)
V55 Horváth Csongor, Zempléni Lilla, Kovács Kende Pál (vegyes)
V45 Gaschler Emma, Gaschler Máté, Bálint Gergő (VHS)
V145 Hajnács Tamás Csaba, Csató Szilvia, Szencz Attila (SZV)
MixR Gáti András, Orosz Tímea, Gondár Károly (SPA)
MixH Sztojka Milán Szabolcs, Sztojka Zoé, Máramarosi István (vegyes)

2018-as Budapest Bajnokságok:

Bajnokság Rendző egyesület időpont helyszín
Budapesti és Pest megyei Diákolimpia SIR 2018.04.22 Budapest
Budapesti Éjszakai Bajnokság TTE 2018.05.11 Károlytáró
Budapesti Sprint és Sprintváltó BEA 2018.09.01 Káposztásmegyer
Budapest Kieséses Sprint Bajnoksága VSE 2018.09.09. Budaörs
Középtávú Bp. Bajnokság HSP 2018.11.02. Budapest
Normáltávú Bp. Bajnokság SPA 2018.11.03. Várgesztes

 

2018-as Budapest Bajnokok:

Budapesti Középtávú Bajnokság: Budapesti Rövidtávú Bajnokság: Budapesti Sprintváltó Bajnokság: Budapesti Kieséses Sprint Bajnokság: Budapest Éjszakai Bajnokság: Budapesti Normáltávú Bajnokság:
F14B  Karakai Pál (TTE) Barát Miklós (VHS) Salopek Tihon (XOXX)
F16B Gönczi Péter (TTE) Nagy Péter (SPA) Bujdosó Zoltán (SPA) Néda Tamás (TTE)
F18B Gönczi Keve (TTE) Verebélyi Márton (SDS) Gönczi Keve (TTE) Szabó Marcell (SZV)
F20A
F21A Plohn Markus (XWRN) Józsa Gábor (TSE) Bakó Áron (SPA) Ormay Mihály (SPA) Baumholczer Máté (PVS)
F35 Gábor József (PAK) Plohn Markus (XHSV)
F40A Bozsó Norbert (TTE) Marton János (HSP) Borbás Nándor (KAL) Nagy István (TSE)
F45A Lauri Pekka (XKeU) Néda László (TSE) Baracsi Gábor (TTE)
F50A Schmiedeberg Nils (XLGO) Muliter Gábor (HSE) Szlatényi Ferenc (OSC) Schmiederberg Nils (XLGO)
F55A Kerényi Dénes (HSE) Széles Gábor (OSC) Egei Tamás (SPA)
F60A Routsi Jyrki (XKeU) Komoróczki András (SAS) Routsi Jyrki (XKAV)
F65A Komoróczki András (SAS) Komoróczki András (SAS) Tóth Jenõ (PVM)
F70A Gombkötő Péter dr. (TTE) Bogdanovits András (HBS) Tóth János (SKS) Graf Josef (XLZO)
F75A Fiechter Christian (EK) Tóth János (SKS) Jelinek István (PSE)
F80A Cserteg István (TSC) Szabon János (KOS)
N14B Sárközy Rita (MOM) Kiss Kamilla (GKS) Kiss Kamilla (GKS)
N16B Néda Júlia (TTE) Czakó Boglárka (MOM) Zempléni Lilla (MOM)
N18B Babiż Katja (XOKK) Kálmán Imola (SPA) Zempléni Lilla (MOM) Gárdonyi Csilla (MOM)
N20A
N21A Gárdonyi Csilla (MOM) Mantuano Eszter (SPA) Gárdonyi Csilla (MOM) Gárdonyi Csilla (MOM) Vékony Vanda (SIR)
N35A Lada Nikolett (BEA)
N40A Borsitzky Eva (XWRN) Uhlir Tímea (ZTC) Borsitzky Eva (XHSV)
N45A Burian Hana (BEA) Boros Anna (SDS) Wengrin Ágnes (TTE)
N50A Kiss Teodóra (ETC) Mátyás Ildikó (PVM) Mátyás Ildikó (PVM)
N55A Jenővári Gabriella (HSE) Kármán Katalin (HSE)
N60A Sávai Mária (AOS) Horváth Magda (TTE) Fent Marianne (ARA)
N65A Koivula Sirpa (XHSS) Horváti Ildikó (HSP)
N70A Raatikka Marja (XHSS) Cser Krisztina (SPA) Kavecká Sona (XSOK)
N75A Isoherranen Kaarina (XHEL)
V21 Tóth Attila, Józsa Gábor (vegyes)
V35 Nagy Péter, Klement Kelén (SPA)
V27 Bujdosó Márk Levente, Gáti András (SPA)
V90 Bozsó Norbert, Paróczi Zsolt (TTE)
V120 Muliter Gábor, Balla Sándor (HSE)
Nyílt Uhlir Péter, Uhlir Tímea (ZTC)